Życzenia na nowy rok szkolny

Życzenia na nowy rok szkolny to świeża dawka pozytywnej energii, która pomoże w kolejnym roku przedzierania się przez edukacyjne odmęty. Szkolna rzeczywistość może być drobnym szokiem, zwłaszcza, jeśli trafiamy do niej wprost z wakacyjnego szału wyjazdów.

Zebraliśmy najlepsze życzenia na nowy rok szkolny dla uczniów oraz dla rodziców. Ktoś z twoich bliskich ma pociechę, która właśnie rozpoczyna kolejny rok nauki w szkole? Wyślij im te życzenia na rok szkolny dla rodziców i przekaż dawkę pozytywnej energii, tak potrzebnej w tym trudnym dla rodzica okresie. Jesteś babcią, dziadkiem, a twój wnuk właśnie idzie do szkoły? Poniżej znajdziesz idealne słowa otuchy na początek kolejnego roku nauki.

życzenia na nowy rok szkolny dla uczniów i rodziców

Życzenia na nowy rok szkolny dla uczniów i rodziców

Poniższe wzory pozwolą ci stworzyć idealne życzenia na nowy rok szkolny dla uczniów, bez względu na to, do której klasy je kierujesz.

Żegnaj lato na rok… Witaj kolejna intelektualna przygodo!


Wrzesień co roku jest wyjątkowy,
to pora różnych wyzwań nowych.
Bo już wakacje się zakończyły,
chociaż niezwykle udane były.


Życzę sukcesów w zdobywaniu wiedzy i kolejnych umiejętności. Oby osiąganie celów dawało wiele radości, było inspirujące, a także przynosiło jak najlepsze wyniki.


Życzę owocnej pracy, zapału do nauki, samych szóstek, wzajemnej życzliwości, zaufania, satysfakcji z czasu spędzonego w szkole oraz dużo radości!


Wytrwałości w dążeniu do osiągania wyznaczonych celów i jak najlepszych wyników w nauce. Niech każdy dzień niesie ze sobą nowe, pouczające doświadczenia.


Teraz rok szkolny się rozpoczyna,
cieszy się dziś chłopiec, cieszy dziewczyna.
Niech Ci nauka gładko przychodzi,
na matematyce każde działanie wychodzi.


Mam nadzieję, że ten rok przyniesie Wam dużo szczęścia, śmiechu i miłości. Mam nadzieję, że będziecie robić wiele fajnych rzeczy i będziecie mieć wiele wspaniałych wspomnień. Życzę Wam, abyście byli bezpieczni i zdrowi oraz mieli szczęśliwy i pomyślny rok.


Mamy nadzieję, że powyższe życzenia na nowy rok szkolny będą przydatne i pomogą wam przekazać pozytywną energie na nowych rok nauki, zarówno dla uczniów, jak i dla rodziców.

Prześlij dalej!