Cytaty z piosenek

Zebraliśmy 11 cytatów z piosenek, które będą odpowiednie na każdą okazję. Tylko wyjątkowe sentencje od samych kultowych wykonawców. Bez względu na to, czy potrzebujesz dodatkowej inspiracji czy motywacji do działania, a może po prostu odczuwasz głód “mądrych myśli” – nasza lista cytaty z piosenek przyjdzie Ci z pomocą.

“I’m a creep, I’m a weirdo. What the hell am I doing here? I don’t belong here (Jestem czubkiem, jestem dziwakiem. Co ja tu do cholery robię? Nie pasuję tutaj”; Radiohead – Creep

“Last Christmas I gave you my heart, but the very next day, you gave it away (W ostatnie święta oddałem ci moje serce, ale następnego dnia odrzuciłaś je”, Wham! – Last Christmas

„Kiedy powiem sobie dość. A ja wiem, że to już niedługo. Kiedy odejść zechcę stąd. Wtedy wiem, że oczy mi nie mrugną, nie. Odejdę cicho, bo tak chcę. I ja wiem, że będę wtedy sama Nikt nawet nie obejrzy się. I ja wiem, że będzie wtedy cicho. I tylko w Twoje oczy spojrzę. Tę jedną prawdę będę chciała znać. Nim sama zgasnę, sama zniknę. Usłyszę w końcu to, co chcę…” O.N.A „Kiedy powiem sobie dość”

„Jeśli kogoś kochasz, jeśli wiesz czym jest miłość, jaki jest jej sens, jeśli tylko szczęście widzieć chcesz
mów do mnie szeptem.”
Chłopcy z placu broni – “Kocham cię”

„Jak mam iść dalej, gdy z siebie całej
wszystko oddałam ci?”
Natalia Szroeder – “Parasole”

„Powiedz, jak pokonać w sobie gniew. I lepszym się stać. Dokąd iść, gdy nie ma, dokąd pójść. I skąd nadzieję brać.” Varius Manx „Zamigotał świat”

Cytaty z piosenek – kopalnia złotych myśli

Cytaty z piosenek to prawdziwe aforyzmy i złote myśli motywujące do działania. Pozytywne, smutne czy inspirujące, w naszym wpisie znajdziesz je wszystkie.

„All I ever wanted, all I ever needed is here in my arms. Words are very unnecessary. They can only do harm.” Depeche Mode „Enjoy the Silence”

„Miłość to nie pluszowy miś, ani kwiaty, to też nie diabeł rogaty, ani miłość, kiedy jedno płacze a drugie po nim skacze. Miłość to żaden film w żadnym kinie, ani róże, ani całusy małe, duże, ale miłość kiedy jedno spada w dół, drugie ciągnie je ku górze…” Happysad „Zanim pójdę”

„Tęsknię, choć wiem, nie powinienem, zostałem sam jak stoję z rozsznurowanymi butami, mam pełen słoik słonych wspomnień o tobie” Fisz – Sznurowadła

„No stop signs, speed limit, nobody’s gonna slow me down (żadnych znaków stop, limitów prędkości, nikt mnie nie zatrzyma”, AC/DC – Highway to Hell)

“Och, gdyby tak wszyscy ludzie

Mogli przeżyć taki jeden dzień.

Gdy wolność wszystkich ludzi zbudzi

I powie: „Idźcie tańczyć, to nie sen.”

Dżem (Sen o Victorii)

Prześlij dalej!